Manažér servisného oddelenia

Popis

V skratke:

  • Pracovná pozícia: Manažér servisného oddelenia
  • Hrubá mzda: od 1400,-EUR (*viď nižšie podrobnosti)
  • Pracovný pomer: trvalý pracovný pomer

O niečo podrobnejšie:

Opis pracovnej pozície:

Servisný manažér poskytuje riadiacu a kontrolnú funkciu nad servisným oddelením spoločnosti pričom primárnou úlohou je zabezpečiť pre zákazníkov excelentné plnenie servisných úloh.

Ako líder tímu, musí byť schopný vzdelávať sa vo všetkých relevantných oblastiach. Musí mať prehľad o aktuálnom vývoji svetových udalostí, nových a moderných prístupoch a technológiách.

V rámci servisného tímu, musí tím viesť k efektívnej, bezpečnej práci, k riadnemu plneniu pracovných úloh a k udržiavaniu čistoty a poriadku ... pričom je nutné aby dokázal podporovať vedomostný rast každého člena tímu a dokázal pochopiť silné a slabé stránky každého člena tímu.

Popis pracovnej pozície:

  • Riadenie a organizácia servisných procesov
  • Zaradenie pracovníkov, rozdeľovanie a plánovanie objednávok
  • Prideľovanie náradia, nástrojov, a zariadení pre prácu
  • Monitorovanie práce a kontrola kvality
  • Sledovanie a vyhodnocovanie vykonanej práce, behu procesov, podaných reklamácií, sťažností, záručných konaní
  • Dohľad nad plnením servisných zmlúv
  • Vypracovanie cenových ponúk
  • Technické vzdelávanie seba a tímu
  • Technická podpora technikov
  • Technická podpora zákazníkov
  • Udržiavanie spokojnosti zákazníkov z pohľadu technického servisu ich zariadení
  • Práca s rozpočtom servisného oddelenia
  • Vedenie predpísanej servisnej a personálnej evidencie
  • Vzhľadom na typ pracovnej pozície, je možné občasné prijatie tel. hovorov po pracovnej dobre (delí sa na viac pracovníkov).

Nemček SONES spol. s r.o., kto to je?

Spoločnosť Nemček SONES sa dlhodobo venuje manipulačnej technike, náhradným dielom a servisom manipulačnej techniky v rámci Slovenskej republiky. Spoločnosť má výhradné autorizované zastúpenie pre Slovenskú republiku pre profesionálne značky Hyundai Material Handling (jednoducho Hyundai vysokozdvižné vozíky), Raniero (profesionálne ťažkotonážne elektrické vozíky), DEC Modena (ťahače a logistické vláčiky), OMG (profesionálna a špeciálna manipulačná technika).

Ďalej je predajcom značiek Combilift, Hangcha, Pramac, Lonking, EP.

Pričom servis, náhradné diely, technické kontroly a revízie LPG poskytuje pre takmer všetky značky.

Prečo sa pridať do tímu Nemček SONES?

  • Stabilný finančný príjem, dlhodobé zázemie spoločnosti s priateľským kolektívom
  • Finančné odmeny pri životnom alebo pracovnom výročí
  • Koncoročné finančné bonusy
  • Navyšovanie finančnej odmeny vzhľadom k dĺžke pracovného pomeru
  • Služobný automobil
  • Služobný mobil
  • Služobný notebook

Mzda:

Hrubá mzda: od 1400,-EUR

Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

  • Znalosť minimálne jedného jazyka (napr. školenia anglický jazyk, zákaznícky servis maďarský)
  • Vodičský preukaz B
  • Minimálne vzdelanie: stredoškolské
  • Skúsenosti s riadením, vedením a motiváciou tímu
  • Analýza a riešenie problémov
  • Informačná a technická gramotnosť
  • Zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
  • Technické myslenie
  • Zvedavosť a schopnosť vzdelávania, ambicióznosť
  • Schopnosť zostať pokojný, aj pri núdzovej situácií
  • Schopnosť zvládať rýchle tempo

Reagujte na ponuku