Vysokozdvižné motorové a elektrické vozíky Hyundai sú na európskom trhu už od roku 1990. V súčasnej dobe má značka zastúpenie vo viac ako 20 krajinách Európy, na Slovensku od roku 2013 prostredníctvom Nemček SONES spol. s r.o.

Ponuka HYUNDAI zahŕňa čelné elektrické vysokozdvižné vozíky, čelné dieselové vysokozdvižné vozíky, plynové vysokozdvižné vozíky, elektrické paletové vozíky, paletové zakladače, ťahače, retraky a vychystávacie vozíky.

Vysokozdvižný vozík Hyundai sa vyznačuje vysokou kvalitou pri zachovaní priaznivej ceny. Už v základnom prevedení má bohatú výbavu akou sú mokré bezúdržbové brzdy, hydraulické odpruženie pracoviska operátora, osvetlenie, smerové svetlá, ozvučenie spiatočky či vedenie oleja pre prídavné zariadenia. Nosnosť vysokozdvižných vozíkov sa pohybuje od 1,5t do 30t, výška zdvihu podľa potrieb zákazníka až do 7,9m. Vysokozdvižný vozík Hyundai spĺňa vďaka vstavaným moderným motorom emisné limity. Vyznačuje sa vysokou variablitiou a užívatelia v ňom nájdu výkonný a úsporný stroj so skvelým pomerom ceny vzhľadom k hodnote.