Spoločnosť Nemček SONES spol. s r.o. poskytuje predaj, servis manipulačnej techniky a príslušenstva spolu s pridruženým komplexom doplnkových služieb. Nemček SONES je dlhodobým a spoľahlivým partnerom pre svojich zákazníkov.

Spoločnosť je certifikovaná v súlade s normami EN ISO 9001:2015 a EN ISO 14001:2015.

Portfólio značiek a produktov

Základným kameňom portfólia je prémiová značka Hyundai, pre ktorú má spoločnosť autorizované zastúpenie pre predaj a servis v rámci Slovenskej republiky. Stroje Hyundai vedia zastrešiť každú potrebu klienta, od ručne vedenej techniky, cez čelné vysokozdvižné vozíky od nosnosti 1 500 kg. až po 30 000 kg., v portfóliu nechýbajú ani retraky.

Pre špeciálne aplikácie alebo individuálne riešenia zastupujeme Talianskeho výrobcu OMG. Výroba stroja je na mieru podľa aplikácie a bremena.
Zároveň sme predajcom značky Hangcha. Dodávame čelné vysokozdvižné vozíky so všetkými typmi pohonu (Diesel, LPG, CNG, Li-Ion, Elektrické). Ako aj realizujeme predaj kvalitnej skladovej ručne vedenej techniky.

Pre ťažké a objemné bremená, prípadne špeciálne aplikácie sme predajcom značky Combilift a značky Aisle Master. Obe riešenia šetria priestor a dovoľujú tak lepšie využívať každý centimeter skladového priestoru.

V portfóliu produktov máme zaradenú techniku značiek EP, Lonking. Ako aj štandardné, neštandardné ručne vedené paletové vozíky.
Pre vysokozdvižné vozíky dodávame všetky typy prídavných zariadení, od viacerých výrobcov, v závislosti od požiadaviek zákazníka.
Pre urýchlenie a bezpečné vykladanie a nakladanie ponúkame nákladové rampy značky Tekram. Tekram má ponuku nielen štandardných riešení, ale aj neštandardných individuálnych projektov na požiadanie zákazníka.

Komplexnosť služieb a servisné služby

Okrem predaja, spolupracujeme s leasingovou spoločnosťou pre vypracovanie najlepšej ponuky pre klienta. Samozrejmosťou je aj poskytovanie krátkodobých ako aj dlhodobých prenájmov.

Služby prenájmu sú čoraz populárnejšie, či už v ťažkých a neistých časoch, alebo naopak na vykrytie až nečakane vysokých výkonov. V službách prenájmu poskytujeme rôzne doplnkové a servisné služby podľa požiadaviek zákazníka.

Samozrejmosťou je aj servis. Pre značku Hyundai poskytujeme plne autorizovaný záručný aj pozáručný servis. Odborne zaškolení kolegovia zo servisného oddelenia zvládajú opravy a aj diagnostiku za pomoci nástrojov pre takmer všetky značky a modely manipulačnej techniky.
Okrem uvedených činností vykonávame technické kontroly VZV, LPG revízie, odborné školenia. Samozrejmosťou je predaj náhradných dielov.

Celoslovenská pôsobnosť

Hlavné centrum spoločnosti je umiestnené v Seredi, kde sídli administratíva, sklad náhradných dielov, sklad VZV ako aj hlavné servisné centrum s kompletným vybavením. Ďalej má spoločnosť servisné centrá v Žiline a Prešove, s externým servisom v Banskej Bystrici.

Naša firma ponúka široké spektrum služieb v oblasti vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky:

 • predaj nových vysokozdvižných vozíkov značiek Hyundai, Hangcha, Pramac a Raniero
 • predaj a prenájom nových a jazdených štvorcestných a bočných vozíkov Combilift
 • predaj a prenájom kĺbových vozíkov, vhodných do úzkych uličiek AISLE-MASTER
 • predaj jazdených vysokozdvižných vozíkov všetkých značiek
 • prenájom nových a jazdených vysokozdvižných vozíkov
 • predaj ťahačov značky DEC
 • predaj nájazdových rámp značky TEKRAM
 • predaj skladovej techniky značiek Hyundai, Hangcha, Pramac, EP, Noblelift
 • predaj paletových vozíkov
 • predaj náhradných dielov na všetky typy vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky
 • predaj prídavných zariadení (montážne plošiny, bočné posuvy, žeriavové ramená, závesné háky atď.)
 • predaj príslušenstva (vidlice, pneumatiky, batérie, nabíjače atď.)
 • servis vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky (technické kontroly, revízie LPG, obhliadky vozíkov, generálne opravy vozíkov, prezúvanie pneumatík atď.)
 • školenia obsluhy motorových vozíkov